O mně

Je mi 22 let, studuji Masarykovu univerzitu, konkrétně ukončuji bakalářský obor Finance. Během dospívání jsem se začal intenzivně zajímat o dva obory - ekonomii a technologie. Záliba v ekonomii vyústila ve studium tohoto oboru na vysoké škole. Láska k technologiím naopak vedla k tomu, že jsem si v roce 2016 založil svůj první YouTube kanál Recenze - Matěj Švancer. Ačkoli byly jeho začátky všelijaké, natáčím na ten kanál videa doteď a technologie si stále užívám. 

V roce 2019 se však moje dvě největší záliby - technologie a finance - spojily ve světě kryptoměn. Po roce intenzivního samostudia tohoto odvětví jsem se odhodlal si založit svůj druhý YouTube kanál - Krypto Mates. Tento kanál hned od začátku raketově rostl stejně jako toho času Bitcoin, k čemuž určitě přispěly i mé předchozí zkušenosti s natáčením videí. 

Ačkoli se kanál jmenuje "Krypto Mates", ze světa kryptoměn mě zajímá převážně Bitcoin, který je dle mého názoru naprosto unikátní. Na kanále Krypto Mates můžete najít nejen pravidelné novinky z tohoto světa, kterým se tam věnuji alespoň 3x týdně, ale také praktické návody, jak kryptoměny koupit, používat je a teoretická videa o fungování kryptoměn pro začátečníky. 

 

 

Má tvorba

V této sekci naleznete veškeré playlisty z mého kanálu KRYPTO Mates.

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s podmínkami použití webových stránek, ochranou osobních údajů a využívaním souborů cookies.